Dołącz do nas

Chcesz rozwinąć skrzydła w branży nieruchomości? Przeczytaj!

 

Mój znajomy zapytał mnie dlaczego tak dużo małych agencji nieruchomości pada?

 
Nie musiałam długo myśleć – ten rynek jest niezwykle trudny: ogromna konkurencja oraz niezrozumienie właścicieli dlaczego za usługę jaką jest sprzedaż nieruchomości mają płacić.
Ale to zaledwie czubek góry lodowej. Z ludźmi, którzy raz lub dwa razy w życiu kupują grunt lub lokum dla siebie pracuje się dużo łatwiej niż z dużymi podmiotami. Im wspinasz się wyżej i sięgasz po bardziej skomplikowane zagadnienia – tym trudniej.
Od kilku lat obserwujemy trend w którym deweloperzy robią wszystko by ograniczyć zbędne koszty. Uznają tylko przygotowane przez siebie umowy nie akceptując jakichkolwiek zmian. A same umowy…, no cóż … są dziurawe jak sito. Wszystko po to by nie zapłacić pośrednikowi.
Pośrednicy to oddzielny temat. Poszukując ciekawych nieruchomości tworzą łańcuchy pokarmowe w których każdy dorzuca jakąś prowizję… słowem: tworzą układankę pisaną palcem na wodzie.
Jak więc na tym czerwonym od krwi oceanie nie dać się pożreć?
Czy jednoosobowa działalność w ogóle ma szansę na to by przeżyć?
Działając na rynku od wielu lat, posiadając stałe grono zaufanych klientów, masz szanse na to by względnie prosperować.
Jeżeli zaś dopiero stawiasz pierwsze kroki, jesteś sam, wsparty tylko własnym zapałem … nie wróżę ci długiej przyszłości.
Z naszego doświadczenia wynika, że osoba, która nie ma zaplecza w postaci, prawnika, notariusza, solidnych umów długo na tym rynku nie pociągnie.
Dlatego też, jeżeli jesteś entuzjastą pracy z ludźmi i interesują cię nieruchomości – nie spalaj się w nierównej walce. Przyjdź do nas!
 
Zapewniamy zaplecze prawne i merytoryczne!
Razem zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane transakcje.
 

Współpraca z Domem Nieruchomości PL czyli dlaczego warto?

W naszych wpisach rekrutacyjnych zawarta była jedna, niezwykle ważna informacja: szukamy ludzi pozytywnie zakręconych. Jest to dla nas wymóg podstawowy i nieodzowny gdyż w fajnym zespole interesy robią się same.
 
Wiedza i doświadczenie może przyjść potem.

Co oferujemy?

1. Pomoc prawna

Jesteśmy firmą, która wywodzi się z finansów dlatego wiemy jak istotne jest zabezpieczenie prawne. Na pokładzie mamy kilku prawników, notariusza oraz „podatkowca”, którzy stanowią nasz zasób prawny.

2. Pomoc merytoryczna

Nie twierdzimy, że znamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jednak wiemy gdzie szukać rozwiązań – nigdy nie zostaniesz sam z problemem.

3. Negocjacje

Nie czujesz się na siłach? W tym zakresie również możesz liczyć na nasze doświadczenie.

4. Lokal i zaplecze socjalne

Mieścimy się w Warszawie. Nasze biuro jest zawsze do dyspozycji Twojej i Twoich Klientów.

5. Media społecznościowe

Mamy sprawnie funkcjonujące media społecznościowe dzięki którym docierają do nas zarówno oferty jak i potencjalni klienci.

6. Kontakty

Mamy rozwiniętą bazę współpracowników i potencjalnych klientów z całej Polski.

Pisanie ogłoszeń, tworzenie filmów z użyciem drona czy dostęp do Galactiki wraz z pakietami ogłoszeń to standard o którym nie wspominamy. Możemy pomóc w kompletowaniu dokumentów, oraz koordynować współpracę z urzędami i notariuszami.

Zapraszamy do współpracy!
Napisz do nas: nieruchomosci@dipl.pl
Przewiń do góry