Jak Działamy

Planujesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Do Twojej dyspozycji oddajemy najlepszych specjalistów w Polsce. Nasi agenci przeprowadzą Cię przez poniższe etapy sprawnie i bezpiecznie, a naszą współpracę zwieńczy udana transakcja najmu lub sprzedaży. Działamy? Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Oglądamy nieruchomość

Współpracę rozpoczniemy od omówienia warunków współpracy i analizy dokumentów  a następnie obejrzymy Twoją nieruchomość. Posiłkując się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy Ci ustalić optymalną cenę wyjściową transakcji, a następnie  uszczegółowimy warunki współpracy. Podczas spotkania poznasz agenta, któremu powierzymy kompleksową opiekę nad Twoją nieruchomością.

Podpisujemy umowę

Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków przedstawionych na spotkaniu i doprecyzowaniu szczegółów z agentem nieruchomości podpiszemy stosowną umowę, która stanowi jasną gwarancję przyszłej współpracy.

Dopracowujemy ofertę

Nadszedł czas na wyróżnienie Twojej nieruchomości na tle innych ofert rynkowych. Zadbamy o to, by odznaczała się wyjątkowością, brakiem sztampy i zachęcała klienta do szybkiego kontaktu. W prezentowaniu nieruchomości cechuje nas niezwykła dbałość o estetykę. Na sukces sprzedaży lub najmu wpływa wiele szczegółów, a my potrafimy o nie zadbać od A do Z.

Zapewniamy najlepszą reklamę

Teraz Twoja oferta pojawi się w kilkunastu głównych portalach z branży nieruchomości. Wyeksponujemy ją również na stronie maxon.pl i umieścimy w naszej wewnętrznej, obszernej bazie klientów. Nasi specjaliści zadbają o intensywne działania marketingowe w Internecie, promujące Twoją nieruchomość wśród szerokiej grupy odbiorców.

Dopełniamy formalności

Po znalezieniu nabywcy zadbamy o prawidłową i bezpieczną sprzedaż nieruchomości. Wyręczymy Cię we wszystkich najważniejszych formalnościach transakcji, czuwając nad podpisaniem umowy przedwstępnej, dokumentami kredytowymi czy też organizacją aktu notarialnego.

Przewiń do góry