Mazury i okolice

Mazury i okolice

DomNieruchomościPL zajmuje się obrotem nieruchomościami.
 
W naszej ofercie są działki na Warmii i Mazurach, które dostarczamy BEZPOŚREDNIO od właściciela.
 
To na co należy zwrócić szczególną uwagę szukając nieruchomości dla siebie to lokalizacja. Ma ona kluczowe znaczenie dla potencjału wzrostu wartości gruntu.
 
Tylko 1% nieruchomości w Polsce ma dostęp do jezior co powoduje, że taki grunt można zaliczyć do unikatowych. Jest ich po prostu mało, a z warunkami zabudowy jeszcze mniej.
 
Oferta DomuNieruchomościPL kierowana jest do osób, które szukają działek budowlanych lub rolnych z warunkami zabudowy o charakterze mieszkalnym lub wypoczynkowym.
Kolejna grupa Klientów DomuNieruchomościPL to ludzie, którzy patrzą na ziemię pod kątem inwestycyjnym. Wartość gruntu do tej pory rosła w sposób naturalny jak i wskutek rozbudowy infrastruktury.

Mazury i okolice

 
Klienci DomuNieruchomościPL, poza umową przenoszącą własność podpisują drugą, koordynacyjną. Dotychczasowy właściciel, w określonym czasie zobowiązuje się w niej do stworzenia pełnej infrastruktury, tj. doprowadzenia mediów, budowy plaży, pomostów, ogrodzenia itp.. Każda z tych inwestycji wpływa na wzrost wartości Twojej nieruchomości.
 
Obecnie dysponujemy działkami budowlanymi zarówno pod zabudowę indywidualną jak i usługową (hotelową, pensjonatową itp.).
 
DomNieruchomościPL ma w ofercie działki w pierwszej, drugiej i trzeciej linii brzegowej.

Lokalizacje:

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, jeziora: Harsz, Kiersztanowskie, Dąbrowa Mała, Pozezdrze.

Przejdź do mapy z lokalizacją działek

Przewiń do góry